Сьогодні Рада збереться на засідання: Що на порядку денному

Верховна Рада ІХ скликання Слуга Народу / Facebook

Володимир Зеленський звернеться з посланням президента до Верховної Ради

У вівторок, 20 жовтня, Верховна Рада України збереться на чергове пленарне засідання четвертої сесії, під час якого заслухають послання від президента Володимира Зеленського, інформацію міністра охорони здоров'я Максима Степанова, а також розглянуть проєкт постанови про заходи протидії поширенню коронавірусу COVID-19. Про це повідомила пресслужба ВРУ.

Зокрема, Володимир Зеленський звернеться з посланням президента до Верховної Ради про внутрішнє і зовнішнє становище України.

Також парламентарі повинні заслухати інформацію міністра охорони здоров’я Максима Степанова про заходи протидії поширенню коронавірусної хвороби в Україні.

Разом з тим нардепи розглянуть законопроєкт "Про заходи протидії поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) та захисту всіх систем життєдіяльності країни від негативних наслідків пандемії та нових біологічних загроз", № 4228.

Новини за темою: Відповідь на виклики перед країною: У "Слузі народу" назвали, про що хотіли б почути від президента у ВРУ

Нагадаємо, раніше спікер Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що народні депутати на засіданні 20 жовтня не зможуть розглянути в першому читанні законопроєкт про держбюджет на 2021 рік.

 Loading...