live

Сьогодні є глобальний дефіцит засобів індивідуального захисту, – Ляшко про випрані одноразові захисні костюми

Віктор Ляшко Фото з відкритих джерел

При цьому Ляшко наголосив, що більш ніж впевнений, що костюм біологічної безпеки, який використовується впродовж зміни, не є одноразовим

Заступник міністра охорони здоров’я України, головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко заявив, що на сьогодні в країні глобальний дефіцит засобів індивідуального захисту. Про це він сказав на брифінгу під час робочої поїздки до  Миколаєва, передає ZIK.

Коментуючи світлини, на яких видно, що медики змушені прати одноразовий захисний одяг - халати, поліетиленові шапочки тощо, чиновник зазначив:

"Ми повинні всі розуміти, що питання знезараження, дезінфекції хірургічних масок, респіраторів, а також одноразових костюмів біологічного захисту відбувається у всіх країнах світу. Навіть подивіться на Німеччину, на Францію, на Італію і США. Сьогодні є глобальний дефіцит засобів індивідуального захисту. Тому говорити, що сьогодні щось відбувається кримінальне, не можна, треба піти і подивитися, що там було".

При цьому Ляшко наголосив, що більш ніж впевнений, що костюм біологічної безпеки, який використовується впродовж зміни, не є одноразовим – один раз зайшов і вийшов.

"Обробляючи його дезінфікуючим розчином, просушуючи, щоб була витримана експозиція, він буде знезаражений і безпечний. Тому у цьому проблеми немає, але треба дивитись. Є питання підходів. Зараз ми привозимо багаторазові костюми для інфекційних лікарень, які виробляє наше підприємство "Київгума", доволі гарні", - додав головний державний санітарний лікар України.

Нагадаємо, раніше Віктор Ляшко заявив, що приріст захворюваності на коронавірус в Україні за добу становить 14%.

Як відомо, станом на 9 квітня в Україні 1892 лабораторно підтверджені випадки COVID-19

 
Loading...