Сьогодні бачимо, як бандитизм заміщує ту сферу, де не працює держава, – Ставнійчук про стрілянину у Броварах

Марина Ставнійчук Скріншот відео

Марина Ставнійчук застерегла, що інституційне знищення держави триває не один рік

Сьогодні в Україні бандитизм та злочинність заміщують ту сферу, де не працює і де не регулює відповідні відносини держава.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявила колишня членкиня Венеціанської комісії (2009-2013 рр.) Марина Ставнійчук.

"Я не перший рік спостерігаю, як нищиться інституційно наша держава. Ми сьогодні бачимо, як бандитизм, як злочинність заміщує ту сферу, де не працює, де не регулює відповідні відносини держава", – зазначила Марина Ставнійчук, коментуючи інцидент зі стріляниною у Броварах.

Гостя студії зауважила, що у неї є інформація, що у Київській області було відомо про те, що о 8-й годині ранку у Броварах мала відбутися бандитська "стрілка".

"Для мене дуже дивно, що є така реакція – терміново відсторонити від посад, наприклад, керівників правоохоронних органів у Вінницькій області, і жодної реакції щодо керівництва Київської області тієї ж системи МВС", - зазначила вона.

Новини за темою: У Броварах участь у "розбірках" брали "білі" і "сірі" "тітушки": Качура назвав причини інциденту

Марина Ставнійчук продовжила: "Я веду до того, що та політика, яка розпочалася при Петрові Порошенку інституційного знищення держави, продовжується системно цією владою".

Нагадаємо, 29 травня у Броварах Київської області сталася стрілянина, внаслідок якої було затримано 10 осіб. За попередньою версією, відбувся конфлікт між підприємцями, які займаються пасажирськими перевезеннями, та нелегальними перевізниками.

Своєю чергою, очільник МВС Арсен Аваков заявив, що перестрілка в Броварах є відлунням корупції щодо визначення квот перевізників у місті.

Через ранкову стрілянину між перевізниками у Броварах президент Володимир Зеленський провів зустріч з міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим.

Loading...