live

"Смотрящі" мають зникнути: Зеленський доручив Оржелю провести аудит на шахтах

Володимир Зеленський 

Офіс президента

Після аудиту міністр Оржель повинен публічно відзвітувати про результати роботи

У вівторок, 25 лютого, Президент України Володимир Зеленський доручив міністру енергетики Олексію Оржелю провести повний аудит вугільних підприємств.
 
Про це глава держави заявив під час всеукраїнської наради працівників вугільної галузі, яку транслював телеканал ZIK.
 
 
За словами Зеленського, корупція на вугільних підприємствах стала однією з причин виникнення "смотрящих" за шахтами.
 
"Термін "смотрящі" за шахтами має зникнути разом із самими "смотрящими". Адже корупція на шахті стала однією з причин такої ситуації. Корупція на закупівлях, обсягах видобутку, на зарплатах тисячі людей, а є люди, як ви знаєте, які отримують такі зарплати, яких немає навіть в країні", - зазначив глава держави.
 
Також президент наголосив, що після проведення аудиту міністр Оржель повинен публічно дати звіт стосовно виконаної роботи та подати результати до відповідних органів.
 
"Замість інвестицій в безпеку шахтарів, замість модернізації та вчасну виплати зарплат, хтось заробляє мільйони. Я б сказав не заробляє, а заробляв. Бо "лавочка" має бути закрита. Я доручаю панові Оржелю в найкоротші терміни провести повний фінансовий і кадровий аудит вугільних підприємств, публічно відзвітувати і подати результати аудиту до правоохоронних органів", - додав Володимир Зеленський.
 
Нагадаємо, у вівторок, 25 лютого, президент Володимир Зеленський доручив урядові найближчим часом вирішити проблему із заборгованістю з виплати заробітньої плати шахтарям, інакше топ-чиновники ризикують залишитися без власного заробітку.
Loading...