Смертельний коронавірус: Україна припинить авіасполучення з Китаєм з 3 лютого

фото - скріншот

Наразі в Україні розробляється алгоритм реагування та виявлення хвороби

Наступного тижня Україна припинить пряме авіасполучення з Китаєм через ризик поширення нового вірусу пневмонії. Про це заявив в.о. гендиректора "Центру громадського здоров'я" Міністерства охорони здоров'я Ігор Кузин під час брифінгу МОЗ, який транслював телеканал ZIK.

"Ви чули, що єдине пряме сполучення з Китаєм перевізник оголосив, що він припиняє, поки ситуація не зміниться. З 3 лютого у нас не буде прямого сполучення", - зазначив Кузін.

У свою чергу, директор Директорату громадського здоров'я МОЗ Андрій Скіпальський повідомив, що в аеропорту "Бориспіль" посилили заходи по перевірці літаків з Китаю.

"Були посилені сьогодні заходи і, власне, крім епідеміологів санітарно-карантинних підрозділів Міністерства охорони здоров'я, була також бригада екстреної допомоги Міністерства охорони здоров'я в аеропорту" Бориспіль ", коли був прийнятий прямий літак", - наголосив Скіпальський.

За його словами, наразі ведеться робота, щоб ввести на борту літаків з Китаю скринінгові анкети для прямих рейсів. Також ведеться розмова про непрямі рейси, де також будуть введені скринінгові анкети з метою інформування пасажирів і збору відповідних даних про підозри на коронавірус. 

Скіпальський додав, що зараз розробляється алгоритм реагування та виявлення хвороби. 

У свою чергу Кузин повідомив, що всі випадки на підозру зараження коронавірусу в Україні не підтвердилися. 

Як повідомив Кузин, всі випадки на підозру зараження коронавірусів в Україні не підтвердилися. Він пояснив, що жоден з тих випадків, про які раніше повідомляли українські ЗМІ щодо вірусу, навіть не були віднесені до категорії підозрілих випадків. 

Як відомо, всього в Україні на коронавірус були перевірені чотири людини. 

Нагадаємо, Всесвітня організація охорони здоров’я виправила оцінку ризику нового коронавірусу 2019-nCoV на всесвітньому рівні з "помірного" на "високий".

Вчені припускають, що інфікованих китайським вірусом може бути понад 100 тис. осіб по всьому світу, адже цей вірус може мати м’яку форму. Носії такої форми можуть заражати інших, хоча у них самих вірус ще не виявили – він не встиг ще викликати жодних симптомів.

В Україні станом на 27 січня не підтвердився жоден випадок зараження новим коронавірусом 2019-nCoV.Loading...