"Слуги народу" вже прийняли поразку і на місцевих виборах гратимуть в імітацію, – Крюкова

Телеканал ZIK

Очевидно, що з усієї галереї мерів, які заявлені провладною партією, ніхто не перемагає, зауважила журналістка

У партії "Слуга народу" вже змирилися з поразкою на місцевих виборах, тож під час виборчої кампанії лише гратимуть в імітацію.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявила журналістка Світлана Крюкова.

Світлана Крюкова зауважила, що вже сьогодні більш-менш зрозуміла "розкладка" щодо виборів, і сумнівно, що вона зміниться протягом півтора місяця.

"Уже зараз зрозумілі основні фаворити гонки. Уже зараз очевидно, хто переможе, хто не переможе, і ми бачимо, що з усієї лінійки, галереї мерів, які були заявлені з боку Зе, ніхто не перемагає. Тобто про те, що вибори – це повне фіаско, зрозуміло вже зараз. Нічого особливо не зміниться, можливо, ситуація тільки погіршиться. Тому, якби вони хотіли щось скасовувати або пролонгувати, вони б це зробили теж зараз", – сказала журналістка.

Новини за темою: На місцевих виборах "слуги народу" не "візьмуть" жодного обласного центру, – Кайда

Світлана Крюкова продовжила: "Я не можу собі уявити, до чого призведе, до якого юридичного колапсу призведе скасування виборів. Навряд чи вони увійдуть в цей вир. Це пастка буде для них, і я думаю, що насправді, знову ж таки з точки зору репутаційних ризиків, перенесення, пролонгація виборів буде значно гіршим з точки зору результатів на майбутнє, тому що рано чи пізно ці місцеві вибори все одно доведеться проводити, і буде краще це зробити зараз. Крім того, за нашою інформацією, вони не збираються цього робити. Тобто вони вже свідомо прийняли поразку, вони будуть грати в імітацію виборів, і вони в це вже граються. Тобто я бачу дуже слабку технічну організацію, підготовку на місцях. І медійно теж".

Нагадаємо, раніше лідер фракції "Слуга народу" Давид Арахамія розповів, скільки коштує передвиборча кампанія для претендента на місце депутата в міській або сільській раді.

Читайте також: "У "Слузі народу" назвали кандидатів у мери по Україні: Список".

Loading...