live

"Слуги народу" визнали, що "Опозиційна платформа – За життя" найбільше заважає їм продати українську землю

Фото з відкритих джерел

Представники фракції "Опозиційна платформа - За життя", очолюваної народним депутатом Вадимом Рабиновичем, зареєстрували 3,5 тисячі поправок до законопроєкту про продаж української землі, тим самим заблокувавши прийняття цього закону. У цьому зізналася народний депутат України, член фракції "Слуга народу" Роксолана Підласа в ефірі телеканалу "Рада", повідомляє 112.ua.

"За моєю оцінкою, всі правки в закон про ринок землі ми будемо розглядати до липня. Це за умови, якщо автори кожну з поправок будуть виносити на підтвердження в сесійній залі, і ми будемо працювати 14 пленарних годин на тиждень. Але не кожен тиждень є пленарним, і депутати працюють в округах. Тому розгляд поправок - це тривалий процес", - зазначила вона.

Парламентарій також заявила, що представники пропрезидентської сили не мають наміру порушувати закон, і будуть розглядати цей законопроект у відповідності з регламентом.

"Кожна фракція подала по 100-200 поправок, які змінюють суть законопроекту, а "Опозиційна платформа - За життя" генерувала до 3,5 тисяч однакових за змістом і за формою, і депутати від цієї фракції кожну з поправок ставлять на підтвердження. Ми бачимо, що коли ці депутати їх представляють, вони не акцентують увагу на суті поправок, а проголошують якісь політичні меседжі. І голова Аграрного комітету Микола Сольський змушений все це коментувати цілий день. Наша позиція незмінна: ми йдемо за законом, у нас немає навіть думок про порушення регламенту, ми готові йти по процедурі та по всім правкам. І ми з цим нічого не можемо зробити, поки "Опозиційна платформа - За життя" буде наполягати на своїх 3,5 тисячах поправок в закон про ринок землі", - визнала народний депутат.

Раніше американський мільярдер Джордж Сорос почав масштабну чорну медіакампанію з метою помститися Вадиму Рабіновичу за критику щодо відкриття ринку землі. Політичні експерти відзначали, що це відбувається з-за того, що саме Рабинович, як лідер "Опозиційної платформи - За життя" , став головним ворогом "соросят" через земельне питання.Loading...
Loading...
Loading...