"Слуги народу" виявилися "слугами МВФ", – Мосійчук про вимоги Міжнародного валютного фонду

Ігор Мосійчук

"Жоден транш від МВФ не вартий державного суверенітету"

Наступні вимоги Міжнародного валютного фонду стосуватимуться закону про продаж землі, оскільки вони будуть його щораз більше підлаштовувати під ті реалії, які вигідні їм, щоб транснаціональні компанії могли скупити українську землю.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявив народний депутат України VIII скликання Ігор Мосійчук.

Ведучі порівняли суму коштів, які Україна отримає від Міжнародного валютного фонду, а також суму, яку переказали на батьківщину заробітчани, і поцікавилися у політика, чи слід було ухвалювати закон про відкриття ринку землі та законопроєкт про банківську діяльність, який планують розглянути на позачерговому засіданні Верховної Ради наступного тижня.

Новини за темою: Медведчук: Якщо влада продовжить потурати МВФ і Світовому банку в питанні розвитку економіки, то країна розвалиться

"Я переконаний, що наступні вимоги МВФ стосуватимуться якраз закону про продаж української землі, про так званий ринок землі, тому що він виписаний кривобоко, і вони будуть його все більше і більше підлаштовувати під ті реалії, які вигідні їм, щоб транснаціональні компанії могли скупити українську землю. І в контексті траншу і ухвалення цих законів, які вводять країну у зовнішнє управління, я скажу так: по-перше, Кабінет міністрів України не звертався до того ж МВФ стосовно отримання коштів на боротьбу з коронавірусом, які ми могли б уже отримати. Просто не звертався. Виходить, вони нам не потрібні", – зазначив Ігор Мосійчук.

Політик наголосив, що жоден транш від МВФ не вартий державного суверенітету.

"По суті, "слуги народу" виявилися "слугами МВФ" і просто продають країну зараз. Продають транснаціональним компаніям, фінансовим міжнародним шахраям", – заявив Ігор Мосійчук.

Нагадаємо, що МВФ звільнив від боргів 25 бідних країн через COVID-19. України у цьому переліку немає.

Читайте також: "Програми МВФ за період 2014 - 2020 рр.: Скільки грошей і на яких умовах отримала Україна".

Loading...