"Слуги народу" розуміють, що голосувати наосліп за гострополітичні теми для них невигідно, – Крюкова

Світлана Крюкова Скріншот відео

Настрій у представників монобільшості дуже неоднозначний, констатувала журналістка

"Слуги народу" розуміють, що рейтинг партії падає і голосувати наосліп за гострополітичні теми, як-от закон про медіа, для них невигідно.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявила журналістка Світлана Крюкова.

Журналістка прокоментувала імовірність ухвалення у стінах парламенту законопроєкту про медіа, який, нагадаємо, розкритикували працівники ЗМІ, а також представники Євросоюзу та ОБСЄ.

"Усе більше і більше у "Слузі народу" людей, які почали вибудовувати свої особисті взаємини з медіа. Я суджу з джерел інформації, які у нас з'являються. Тобто якщо спочатку для того, щоб витягнути якесь відео із засідання фракції або якусь переписку з партійного чату, потрібно було докладати зусилля, то зараз кількість цих альтернативних джерел у нас щораз більша, що для мене є показником того, що настрій у них дуже неоднозначний. Тобто вони розуміють, що рейтинг партії падає, а це означає, що голосувати наосліп за гострополітичні теми, які для них не обіцяють нічого хорошого, будуть ламати їхній рейтинг, це не дуже правильно", – зазначила журналістка.

Новини за темою: Законопроєкт про медіа розроблявся за грантові гроші, – Лямець

Світлана Крюкова продовжила: "Ви розумієте, що будь-яке рішення, будь-яке натиснення кнопки щодо законопроєкту, який обмежує свободу слова, це політичний хід. Він такий же важливий, як будь-яке голосування щодо питань мови, щодо будь-яких рішень, пов'язаних із Конституцією. Але вони чомусь продовжують в це грати".

Світлана Крюкова резюмувала, що українським ЗМІ не потрібні жодні закони про медіа, ЗМІ не потрібно регулювати, натомість необхідно забезпечити безпеку для журналістів і захист від тиску.

Нагадаємо, раніше представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Арлем Дезір визнав законопроєкт про медіа посяганням на свободу слова.

Читайте також: "Влада намагається закрити рота кожному українцю: Що варто знати про законопроєкти з регулювання медіасфери".

Loading...