"Слуги народу" розповіли про ночівлю в землянках і бункерах на Донбасі

Давид Арахамія Слуга Народу / Facebook

За словами очільника фракції, депутати не мали жодних привілеїв

Народні депутати від фракції "Слуга народу" переночували на Донбасі в землянках і бункерах. Про це повідомив очільник фракції Давид Арахамія у відеозверненні для Telegram-каналу PavlovskyNews.

За словами Арахамії, депутати не мали жодних привілеїв і відчули повноту атмосфери і реалій, з якими стикаються військові. Також нардепи побували на позиціях української армії, де було дозволено це зробити.

Крім того, очільник фракції "Слуга народу" заявив, що багатьом депутатам відкрилися очі на те, що відбувається. Вони обговорили з військовослужбовцями й місцевим населенням мирні ініціативи президента України Володимира Зеленського й отримали різну реакцію.

Як повідомив Арахамія, після поїздки заплановано звести всі результати почутого в один документ і реалізувати це у вигляді конкретних законодавчих ініціатив на Комітеті нацбезпеки й оборони.

Нагадаємо, наприкінці вересня лідер парламентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що монобільшість планує провести виїзне засідання на Донбасі "у нульовій зоні". Згодом поїздку нардепів на Донбас перенесли.

Новини за темою: Держава не зазнає видатків, – Верещук про поїздку "слуг народу" на Донбас

Учора, 21 жовтня, нардеп від "Слуги народу" Олександр Качура заявив, що 120 депутатів із фракції "Слуга народу" поїхали на передову на Донбас, де мають пробути близько доби. За його словами, "слуги народу" вирушили на передову, щоб більш детально дізнатися про ситуацію на тих територіях.Loading...