"Слуги народу" не працюють, вони кнопкодавлять, бо їм даються команди, - Синютка

Олег Синютка. Фото: Микола Тис/ZIK

"Слуги народу" не думають, що стоїть за голосуванням і за прийняттям законопроєктів

"Слуги народу" не працюють, вони кнопкодавлять. Їм надходять команди "прошу підтримати", і вони по цій команді тиснуть зелену кнопку.

Про це у кулуарах Верховної Ради України заявив ексголова Львівської обласної держадміністрації, народний депутат України Олег Синютка. Трансляцію вів телеканал ZIK.

Коментуючи інформацію про те, що депутати "Слуги народу" налаштовані працювати до ночі, щоб прийняти законопроєкт про ринок землі, Олег Синютка зазначив, що такий турборежим не принесе користі державі.

Новини за темою: Зеленський приїде до Ради, щоб обговорити законопроєкт про ринок землі, - ЗМІ

"Якщо би "слуги народу" працювали, ми були б раді цьому і підтримували б їх. Але "слуги народу" не працюють, вони кнопкодавлять. Їм поступають команди "прошу підтримати", і вони по цій команді тиснуть зелену кнопку, абсолютно не думаючи про те, що стоїть за голосуванням і за прийняттям цих законопроєктів",– заявив народний депутат.

Новини за темою: Ринок землі: Під час поточної сесії Рада має намір поставити крапку в земельній реформі

Тому, переконаний Синютка, завтра у парламентській сесійній залі опозиційні фракції будуть застосовувати "усі засоби переконання для того, щоби зупинити і не допустити пограбування народу, яке планує вчинити сьогоднішня влада".

Нагадаємо, 13 листопада 2019 року парламент у першому читанні проголосував за законопроєкт № 2178-10, який передбачає скасування мораторію на продаж землі в Україні.

Президент Володимир Зеленський запропонував провести референдум щодо можливості продажу української землі іноземцям.

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков повідомляв, що всеукраїнський референдум про ринок землі може бути проведено раніше 2024 року, але після того, як закон про ринок землі буде ухвалено у другому читанні.

Перший заступник голови фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко заявив, що Верховна Рада України планує поставити крапку в питанні земельної реформи під час нинішньої сесії.

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук заявив, що влада не має права відкривати ринок землі без всеукраїнського референдуму.

 Loading...