"Слуги народу" на місцевих виборах робитимуть ставку на "фішечки", гасла і "шняжечки", – Петренко

Народний депутат України Олег Петренко. Фото: censor.net.ua

Бо результатів немає, каже колишній нардеп

Особливих досягнень "слуги народу" до місцевих виборів показати не можуть, тому використовуватимуть різні технології.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявив народний депутат VIII скликання Олег Петренко.

Політик припустив, що місцеві вибори "слуги народу" хочуть зробити "четвертим туром" президентських виборів. Тоді до влади приходили без жодних пояснень своїм виборцям, технологія полягала у тому, що виборці мали самі домалювати картинку майбутнього, зазначив Олег Петренко.

"Зараз, розуміючи, що особливих досягнень "слуги" показати не можуть, знову банальні політтехнології, гасла "Україна – це ти", кожен із нас вже "був президентом", кожен відчув себе президентом. На подібних "фішечках" будуть вибудовувати свою передвиборчу кампанію. Тим більше, що є така ймовірність, що, якщо зростатимуть показники захворюваності на COVID-19, Центральна виборча комісія може обмежити ту частину передвиборчої кампанії, яку політтехнологи називають "полем", тобто "жива" агітація. Це те, у чому у "слуг народу" повний провал відносно своїх конкурентів у виборах на місцях. Можливо, ставка буде робитися на вибори у смартфоні, на вибори у телевізорі, гасла, "фішечки" і "шняжечки", – сказав Олег Петренко.

Новини за темою: "Слуги народу" розмістили на Закарпатті борди з помилкою: Тепер доклеюють пропущену кому вручну

Як повідомляли, народних депутатів від "Слуги народу" до телеефірів готує радник з антикризових комунікацій Офісу президента Михайло Подоляк.

Нагадаємо, журналістка Світлана Крюкова заявляла, що на місцевих виборах "Слуга народу" потрапить у пастку власних лозунгів річної давнини щодо "нових облич".

Loading...