"Слугу народу" на місцевих виборах можуть врятувати позачергові вибори до Ради, – політолог

Політолог Вадим Карасьов

Виборці, які будуть голосувати за "слуг" в парламент, можуть проголосувати за них і в місцеві ради

Поєднання місцевих виборів з парламентськими може врятувати "Слугу народу" на місцевих виборах, бо багато з тих, хто буде голосувати за "слуг" в парламенті, може проголосувати за них і в місцеві ради.

Про це під час включення в ефірі програми "Деталі дня" на телеканалі ZIK заявив політолог, директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов.

Політолог зауважив, що сценарій проведення позачергових виборів до парламенту цієї осені цілком реальний, адже рейтинг провладної партії постійно падає.

"Сьогодні можна вправно розіграти знову карту Порошенка-Зеленського. Ми бачимо, що в першому турі Зеленський отримає гіпотетичну підтримку виборців 36%, а Порошенко – 20%. А в другому турі Зеленський отримав би 60%. Тобто можна знову провернути цю операцію – ребрендинг "слуг народу", в ході нових парламентських виборів. Тому що рейтинг "Слуги народу", якщо брати зв’язку Порошенка-Зеленського, ми ж бачимо, що тут є певна електоральна змова, яка вигідна і Порошенку, і Зеленському. Тому "резон" є. Це не означає, що все вирішено, це не означає, що вже є план, але про це думають. Це реальний сценарій, який прораховується", – заявив Вадим Карасьов.

Новини за темою: Зі "Слуги народу" незабаром можуть вийти три партії, – Карасьов

Політолог додав, що поєднання місцевих виборів з парламентськими може врятувати "Слугу народу".

"Можна поєднати місцеві вибори і парламентські. Це, до речі, може врятувати "Слугу народу" на місцевих виборах, тому що все таки багато з тих, хто буде голосувати за "слуг" в парламент, може проголосувати і в місцеві ради", – прокоментував політолог Карасьов.

Новини за темою: Місцеві вибори будуть вкрай гарячими, – політтехнолог назвав причину

Нагадаємо, політичний експерт, заслужений журналіст України Володимир Кацман заявив, що у владних колах розглядають план зриву місцевих виборів через те, що рейтинг "слуг народу" "просідає".

 Loading...