"Слуга народу" Третьякова заявила, що у безробітних народжуються діти "дуже низької якості"

Голова парламентського комітету з питань соціальної політики Галина Третьякова Фото з відкритих джерел

Народна депутатка фракції "Слуги народу", голова комітету соціальної політики та захисту прав ветеранів Верховної Ради Галина Третьякова заявила, що у безробітних народжуються діти низької якості, і завела мову про стерилізацію громадян без працевлаштування.

У зв'язку з цим постійна комісія Ради Федерації профспілок України з питань рівності прав жінок і чоловіків вимагає відставки нардепа.

Відео зі скандальною заявою Третьякової поширюється соцмережами, а вимогу профспілок опубліковано на сайті ФПУ, пише "Страна".

У відео нардеп підняла тему доцільності виплат безробітним соціальної допомоги.

"Коли демографічно надаємо такі засоби, які використовуються сім'єю, і народження дитини відбувається не для того, щоб надати їй рівні права, освіту, а для того, щоб отримати матеріальну допомогу, то ми отримаємо, скажу жорстко, дітей дуже низької якості. Вони призводять до того, що теж сідають на державні кошти", - заявила народна обраниця.

Потім вона привела приклад Великої Британії і Сінгапуру, де приймають суворі заходи для боротьби з безробітними.

"Велика Британія в цьому сенсі дуже жорстока по відношенню до тих, хто не працює. У них навіть колись був заступник міністра соцполітики, який сказав, що той, хто хоче отримати соціальну допомогу, повинен бути стерилізований. Ось така жорстока політика. Хочу сказати, що дуже часто Лі Куан Ю (експрем'єра Сінгапуру, - ред.) згадують, що там дуже хороший Сінгапур. Лі Куан Ю стерилізував жінок, у яких не було вищої освіти", - сказала Третьякова.

Вона зазначила, що такими методами влада інших країн "викорчовувала в нації елементи, які не є захисниками і годувальниками".

"Співати пісні потрібно тому, хто щодня встає на захист своєї Батьківщини, на захист свого будинку, на те, щоб годувати своїх утриманців. Усі, хто цього не робить, вони не можуть відносити себе до гідного життя", - резюмувала нардеп.

Також вона запропонувала не забирати у таких, як вона, людей, схильних до філантропії, як висловилася Третьякова, податки, щоб вони самі вирішували, кому матеріально допомагати, і бачили, що їхні кошти витрачаються ефективно.

Після цих заяв нардепа Рада ФПУ у відкритому листі до спікера парламенту Дмитра Разумкова вимагала відкликати Третьякову з посади голови комітету, розцінивши її позицію як антисоціальну і антигуманну.

Нагадаємо, раніше голова парламентського комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова анонсувала створення нового Трудового кодексу, над яким працює її комітет.

Loading...