"Слуга народу" спаразитувала на концепції миру, але нічого не робить для його досягнення, – політолог

Телеканал ZIK

Електоральні настрої по всій Україні – не на користь провладної партії, заявив Олександр Лазарєв

Партія "Слуга народу" спаразитувала на концепції миру, але нічого не робить для його досягнення. Тому на Донбасі і назагал електоральні настрої по всій Україні – не на користь провладної політичної сили.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявив політолог Олександр Лазарєв.

Політолог звернув увагу на те, що ті регіони, жителів яких обмежили у праві проголосувати на місцевих виборах, не підтримують "Слугу народу".

"Фракція партії "Слуга народу", пан Зеленський спаразитували на концепції миру, - на концепції, яку пропонував Віктор Медведчук, і пропонує до цього часу, і "Опозиційна платформа - За життя", - для того, щоб охопити цю електоральну частину. Спаразитували, але нічого робити для досягнення не збиралися. Зараз ми бачимо - люди за рік їхнього правління зрозуміли, що фактично жодного кроку до мирного врегулювання не зроблено. Є тисячі якихось аргументів, чому це не відбувається, але немає реальних кроків, щоб це відбувалося. І люди розчарувалися і починають підтримувати "Опозиційну платформу – За життя" і Віктора Медведчука, і рейтинг "Слуги народу" там сильно падає", – заявив Олександр Лазарєв.

Новини за темою: Нардеп Качний: Якщо після виборів рейтинг "Слуги народу" буде нижчий, ніж 20%, Зеленський може розпустити Раду

Політолог акцентував, що назагал електоральні настрої по всій Україні – не на користь провладної політичної сили.

"Але ми повинні розуміти, що електоральні настрої по всій Україні – центрі, південному сході – теж не на користь "Слуги народу". Ось, наприклад, тенденція на нові обличчя, на альтернативу зараз грає не на руку "Слузі народу", а грає на руку партії Анатолія Шарія. Вони на себе забирають і стають щільно на ногах і проходять навіть в парламент, за соцопитуваннями. Тому "Слузі народу", за такою логікою, доведеться обмежувати право обирати населення у всій Україні", – сказав Олександр Лазарєв.

Нагадаємо, якби вибори до Верховної Ради відбулися найближчої неділі, то до парламенту пройшли б чотири партії. Про це свідчать результати опитування, проведеного Інститутом аналізу та прогнозування з 19 до 27 серпня.

Найбільшу кількість місць у новій Раді зайняла б партія "Слуга народу" (Арахамія Д., Корнієнко О., Стефанчук Р.) - 26,9%, "Опозиційна платформа – За життя" (Бойко Ю., Медведчук В., Рабінович В.) – 22,1%, "Європейська солідарність" (Порошенко П., Парубій А., Геращенко І.) – 12,6%, і "Батьківщина" (Тимошенко Ю., Тарута С., Наливайченко В.) – 9,6%.

Як повідомляли, у серпні Центральна виборча комісія звернулася до Ради національної безпеки та оборони України, Служби безпеки України, Національної поліції України, Командувача об'єднаних сил за інформацією щодо безпеки організації та проведення місцевих виборів на окремих територіях Донецької та Луганської областей.Loading...