"Слуга народу" розколюється повним ходом, – Володимир Кацман

Політичний експерт, заслужений журналіст України Володимир Кацман Фото з відкритих джерел

Тектонічні зсуви у цій політичній силі видно по голосуванню, констатував експерт

Партія "Слуга народу" зараз розколюються повним ходом: зокрема, навколо спікера парламенту формується група, яка ближче до другого місяця літа буде відділятися від "слуг народу".

Про це в ефірі програми "HARD з Влащенко" на телеканалі ZIK заявив політичний експерт, заслужений журналіст України Володимир Кацман.

Експерт зауважив, що сьогодні провладна партія "Слуга народу" кришиться просто на очах.

"Вони зараз розколюються повним ходом. Зараз йде найактивніше партійне будівництво, але за рамками телекамер, далеко від усього іншого. Зокрема, навколо спікера парламенту Разумкова формується – він ображається на слово "фракція", тому я не буду говорити слово "фракція", – формується якась група. В основному, переговори йдуть з мажоритарними депутатами. Вони становлять якусь групу, яка, швидше за все, я так думаю, що ближче до другого місяця літа буде відділятися від "слуг народу", – спрогнозував Володимир Кацман.

Новини за темою: Володимир Кацман у програмі "HARD з Влащенко. Підсумки дня", – повне відео

Експерт продовжив: "Далі – "коломойська" група... Коломойських, так би мовити, депутатів, зрозуміло, теж відсунуть. Я думаю, це буде окрема група, вона буде формуватися навколо інших людей".

Володимир Кацман резюмував: "Ці тектонічні зсуви видно по голосуванню, не треба навіть довго будувати теорії змови".

Нагадаємо, Володимир Кацман звернув увагу на те, що "слуги народу" через свої "турбоскандали" втратили 10 відсотків рейтингу всього лише за пів року.

Як повідомляли, результати опитування Київського міжнародного інституту соціології, проведеного з 17 до 25 квітня 2020 року, свідчать: якби вибори у Верховну Раду України пройшли наприкінці квітня, партія "Слуга народу" набрала б 32,6% голосів, а "Опозиційна платформа – За життя" – 15,8%.