У "Слузі народу" допускають внесення змін до постанови про місцеві вибори, на яких наполягає РФ

Давид Арахамія Слуга Народу / Facebook

Відповідні зміни будуть розглянуті на засіданні фракції 17 вересня

Фракція "Слуга народу" допускає можливість внесення змін до постанови щодо місцевих виборів, як того прагне Російська Федерація. Про це заявив голова фракції СН Давид Арахамія, передає "Остров".

"У нас у четвер (17 вересня - ред.) буде засідання фракції, куди ми запросили Олексія Резнікова як основного експерта в цьому процесі, і ми будемо це обговорювати. Якщо ми зрозуміємо, що це потрібно для того, щоб "мінський" і "нормандський" процеси далі рухалися, у якомусь формулюванні, - а потрібно ще зрозуміти, в якому саме, там Олександр Качура подав формулювання, яке підкреслює наші "червоні лінії", але безпосередньо не суперечить Мінським угодам, - можливо, це формулювання буде якось модифіковано, і тоді можливо винесено", - сказав Арахамія.

Новини за темою: В ОРЛО відреагували на перегляд Києвом постанови про вибори на Донбасі, - ЗМІ

Нагадаємо, у минулу п'ятницю, 11 вересня, в Берліні відбулася зустріч радників "нормандської четвірки" (Україна, Росія, Німеччина, Франція). Її головним підсумком стало те, що учасникам переговорів вдалося домовитися про продовження "режиму тиші" на Донбасі.

Згодом, за словами заступника голови Адміністрації президента РФ Дмитра Козака, під час переговорів Україна погодилася змінити умови проведення місцевих виборів, оскільки зазначені в постанові умови проведення виборів суперечать Мінським домовленостям.

Loading...