"Слуга народу" пропонує перестановки у Кабміні: Список кандидатів

Заступник голови фракції "Слуга народу" у Верховній Раді Євгенія Кравчук Фото з відкритих джерел

Голосування у парламенті за призначення відбудеться у другій половині цього тижня

Сьогодні, 1 червня, під час засідання фракція "Слуга народу" обговорювала питання перестановки в Кабінеті міністрів. Зокрема, нардепи визначилися з кандидатами на посади міністрів культури та екології, передає заступник голови фракції Євгенія Кравчук у Facebook.

За її словами, на засіданні визначилися з посадою міністра культури - її отримає колишній керівник холдингу "1+1", народний депутат Олександр Ткаченко. Посаду голови комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики, яку зараз обіймає Ткаченко, отримає нардеп Микита Потураєв.

Крім того, фракція обрала кандидатів на посади:

  • керівник новоствореного Міністерства екології - Роман Абрамовський. Він був заступником міністра енергетики та захисту довкілля України;
  • віцепрем'єр-міністр з євроінтеграції - Ольга Стефанишина. Вона раніше була директором урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції;
  • посада у Конституційному суді від Ради - Віктор Кичун. Він доцент кафедри конституційного права України Національної юридичної академії імені Ярослава Мудрого.

Кравчук зазначила, що голосування у парламенті за призначення всіх кандидатів відбудеться у другій половині цього тижня.

Новини за темою: Пристайко може стати послом України у Британії

Нагадаємо, раніше народна депутатка Ірина Верещук заявила, що у фракції "Слуга народу" готові призначити народного депутата та колишнього генерального директра телеканалу "1+1" Олександра Ткаченка міністром культури.

Loading...