"Слуга народу" несе повну політичну відповідальність за все, що буде робити Ткаченко, – Карасьов

Політолог Вадим Карасьов

Це перший міністр від пропрезидентської партії

Тепер "Слуга народу", як партія і парламентська фракція, несе повну політичну відповідальність за все, що буде робити Ткаченко.

Про це в ефірі ток-шоу "15" на телеканалі ZIK заявив політолог Вадим Карасьов.

  

Він зауважив, що фракція "Слуга народу" майже у повному складі проголосувала за призначення Олександра Ткаченка міністром культури України. З однієї сторони, каже політолог, це не погано, адже це перший міністр від пропрезидентської партії.   

"І тепер "Слуга народу", як партія і парламентська фракція, несе повну політичну відповідальність за все, що буде робити Ткаченко: як косяки, так і здобутки. Це їхнє. І це дуже важливо. Бо в міністрах є люди, які мають або дуже дотичне відношення до "Слуги народу", або взагалі не мали ніякого відношення до цього. Попередній уряд Гончарука, уряд Шмигаля, і третій уряд, який скоро буде. Бо якщо програму сьогодні відхилили, отже розуміють, що вже готують Шмигаля до можливої відставки восени", – зазначив Вадим Карасьов.   

Новини за темою: Кацман: Міністром культури призначили Ткаченка, проти якого відкрито кримінальну справу щодо корупції

Але сьогодні, додав експерт, "слуги народу" несуть як політичну, так і моральну відповідальність за уряд та його склад. А щодо нового очільника Міністерства культури, продовжив Карасьов, останні його заяви були компромісні, тому навряд чи він буде повторювати "дурниці" свого попередника Бородянського.

Нагадаємо, сьогодні під час засідання Верховна Рада України обрала Олександра Ткаченка новим міністром культури та інформаційної політики. За його кандидатуру проголосували 263 народні обранці.

 

Loading...