У "Слузі народу" назвали інтерв'ю Андрія Богдана повним "фантазій і припущень"

Олександр Корнієнко

УНІАН

Корнієнко зазначив, що викладені Богданом факти повинні перевіряти компетентні органи

Голова партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко назвав інтерв’ю колишнього керівника Офісу президента Андрія Богдана журналісту Дмитру Гордону повним фантазій і припущень та наголосив, що достовірність інформації мають перевірити компетентні органи. Про це Корнієнко повідомив в ток-шоу на каналі "Україна 24". 

"Там багато всього було: різних фантазій, припущень, допусків-недопусків. Чи були там факти, дійсно треба, щоб компетентні органи розбиралися, якщо вони будуть розбиратися. Але звучало досить високохудожньо. Ми ж розуміємо, що на 6-му чи 7-му році тих подій, які в Україні відбуваються у стосунках з Росією, щоб щось з людиною зробити достатньо сказати – співпрацює з Російською Федерацією", - зазначив Олександр Корнієнко. 

Крім цього глава партії "Слуга народу" прокоментував інформацію щодо можливих зустрчей чинного керівника ОП Андріґя Єрмака з п'ятим президентом Петром Порошенком. За словами Корнієнка, він не володіє такою інформацією. 

Новини за темою: Чиновники Офісу президента таємно зустрічаються з Порошенком, - Богдан

Нагадаємо, 9 вересня Андрій Богдан дав інтерв'ю журналісту Дмитру Гордону, в якому зробив низку гучних заяв.

Зокрема, йшлося про стосунки між Україною та Росією, вплив на президента Володимира Зеленського та непублічні зустрічі посадовців ОП з Петром Порошенком. 

Після цього колишнього голову Офісу президента викликали на допит в ДБР як свідка.Loading...