"Слуга народу" готова зробити Ткаченка міністром культури, - Верещук

Колишній генеральний продюсер "1+1" Олександр Ткаченко

фото - з відкритих джерел

Фракція голосуватиме на підтримку його кандидатури

У фракції "Слуга народу" заявили, що готові призначити народного депутата та колишнього генерального директра телеканалу 1+1 Олександра Ткаченка міністром культури. Про це в ефірі телеканалу ZIK повідомила народна депутатка Ірина Верещук.

На питання, чи обговорювали на засіданні фракції кандидатуру на посаду міністра освіти, Верещук відповіла, що обговорювали, але до згоди не дійшли.

"Так, обговорювали, але не дійшли поки що згоди. Ми поки що не знаємо, які саме прізвища. Вони є, я їх записала, але не думаю, що я можу їх зараз озвучувати, чи це буде правильно, бо голосування щодо них не було", - сказала нардепка.

"Ми запитували, чи можна далі продовжувати цю практику, коли як в. о. призначають спочатку міністрів, а потім ми голосуємо, наприклад, як пані Буславець. Чи це добре чи ні і наскільки така практика буде продовжуватися. Отже, вирішили, що, дійсно, не треба зловживати можливістю в. о., краще голосувати, як у випадку з паном Ткаченком, відразу, призначаючи його міністром. Зрештою, так вимагає закон", - додала вона.

Також Верещук поінформувала, що найближчими днями стануть відомі конкретні прізвища, які будуть розглянуті на фракції попередньо.

На запитання, чи достовірна інформація про те, що фракція проголосувала на підтримку Ткаченка на посаду міністра культури, Верещук відповіла:

"Так, достовірна, ми проголосували і будемо його підтримувати".

Новини за темою: Генпрокуратура розбирається, як Олександр Ткаченко та Андрій Вавриш вкрали Одеську кіностудію

Раніше народний депутат Олександр Ткаченко підтвердив, що буде брати участь у праймеріз "Слуги народу" на вибори мера столиці.

Хоча раніше у "Слузі народу" зазначали, що не мають наміру висувати Миколу Тищенка чи Олександра Ткаченка на посаду мера Києва, однак це буде "сильний кандидат".

Loading...