Скасування виборів на Донбасі через неможливість гарантування безпеки – це вирок чинній владі, – політолог

Телеканал ZIK

Влада не дає можливості людям на волевиявлення

Скасування виборів на підконтрольній Україні території в Донецькій та Луганській областях через неможливість гарантування безпеки – це вирок чинній владі. 

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK заявив політолог Олександр Лазарєв.   

 

Експерт зауважив, що влада, скасувавши вибори на підконтрольних Україні територіях, ймовірно, вбачає у цьому перспективу для своєї партії. Однак, підкреслив Лазарєв, вона короткострокова, адже влада вкотре порушує права громадян, права людини і Конституцію України.

"Тобто не дає можливості людям на волевиявлення. А такий аргумент, що вони не можуть гарантувати на підконтрольній Україні території, підкреслюю, підконтрольній Україні території, безпеку громадян, це вирок нашій владі. У першу чергу – це вирок президенту, як людині, яка є головнокомандуючим  і гарантом Конституції", – акцентував експерт.

Олександр Лазарєв додав, що команда Зеленського напередодні виборів наобіцяла українцям чимало, не розуміючи, як виконувати ці обіцянки, тому сьогодні і виникла така ситуація.

"Вони пообіцяли людям мир на Донбасі, вони пообіцяли економічну стабільність. І люди на сході, в центрі, півдні за це голосували. І в першу чергу люди голосували за мир. А за цей рік вони ні на крок не наблизили нас до миру, вони наблизили нас до замороження конфлікту. І люди це відчувають, тому і не підтримують їх", – додав політичний експерт.

Новини за темою: Зе-влада краде право голосу у пів мільйона українців спробою скасувати місцеві вибори в Донецькій і Луганській областях, – "Опозиційна платформа – За життя"

Нагадаємо, до переліку громад, у яких, на думку ЦВК, неможливо провести перші вибори депутатів та голів 25 жовтня 2020 року, віднесено 10 сільських, селищних, міських територіальних громад Бахмутського, Волноваського, Маріупольського та Покровського районів Донецької області, 8 — Сєвєродонецького і Щастинського районів Луганської області, а також частину виборчих дільниць Новоайдарської селищної громади Щастинського району Луганської області.

У КВУ заявили, що законних підстав не проводити місцеві вибори у Луганській області немає.

Loading...