Скасування місцевих виборів на Донбасі: Німченко розкрив змову Банкової, військових адміністрацій і ЦВК

Фото з відкритих джерел

У ситуації зі скасуванням виборів у Донецькій і Луганській областях присутня злочинна змова між Банковою, військовими адміністраціями і ЦВК.

Про це в ефірі телеканалу NEWSONE заявив народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Василь Німченко.

"Я думаю, що і пан Ситник, і Генпрокуратура обов'язково займуться цією інформацією і реалізацією мого депутатського звернення. Я хочу сказати, що ми вже звернулися до суду про бездіяльність ОГП, який не прийняв рішення про внесення до Реєстру інформації про вчинення даного злочину, пов'язаного з припиненням виборчих процедур, які, по суті, йдуть у нас в країні, в тому числі і на півдні країни. Це перше. Друге, коли ми зверталися до НАБУ, ОГП, ми вказували на конфлікт інтересів, узгодженість дій. З моєї точки зору, існувала змова між Банковою, військовими адміністраціями і ЦВК", - сказав він.

Нардеп зазначив, що "там, де припинена діяльність всіх процедур з проведення виборів і заборонені вибори по суті, однозначно протягом ряду років підтверджується думка виборців, які не сприймають чинну владу, стратегію, оскільки народу не бачить чинна влада".

"Ці воїни, які звернулися з пропозицією припинити всі дії з проведення виборів і заборонити вибори до органів місцевого самоврядування, і стали причиною рішення ЦВК від 8 серпня. За цим стоїть скоєння злочину. В силу Конституції, природних прав, виборчого закону, громадяни не можуть бути позбавлені права управляти державними справами, формувати органи самоврядування, щоб там реалізувати свої повноваження. Я вважаю, що сьогодні якщо ЦВК не прислухається до того, що їх рішення було надуманим, цей акт носить злочинний характер, так як зазіхав на право свободи, волевиявлення пів мільйона громадян. І за це потрібно відповідати", - пояснив Німченко.