Скандальні заяви Третьякової: Комаровський вказав на проблему народження політиків низької якості

Євген Комаровський у ток-шоу "Народ проти" Скріншот відео

Лікар розкритикував політику нацьковування людей один на одного

Якщо у країні протягом кількох десятиліть проводять цілеспрямовану політику нацьковування людей один на одного, це призводить до народження політиків низької якості.

Про це під час ексклюзивного інтерв’ю в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу "Народ проти" на телеканалі ZIK заявив лікар-педіатр, телеведучий Євген Комаровський.

Євген Комаровський прокоментував скандальні висловлювання народної депутатки від "Слуги народу" Галини Третьякової щодо "дітей низької якості", які народжуються у безробітних батьків. На його думку, це був невдалий вислів, тож шукати тут теорію змови не слід.

"Коли в конкретній країні протягом вже декількох десятиліть проводиться цілеспрямована політика нацьковування людей один на одного, то це призводить до народження політиків низької якості", – сказав Євген Комаровський.

Новини за темою: Качура про скандальні заяви Третьякової: Слід розібратися із цією ситуацією на фракції

Нагадаємо, народна депутатка фракції "Слуги народу", голова комітету соціальної політики та захисту прав ветеранів Верховної Ради Галина Третьякова заявила, що у безробітних народжуються діти низької якості, і завела мову про стерилізацію громадян без працевлаштування.

З огляду на це постійна комісія Ради Федерації профспілок України з питань рівності прав жінок і чоловіків вимагає відставки нардепа.

Як повідомляють ЗМІ, президент України Володимир Зеленський вимагає від Галини Третьякової скласти з себе повноваження голови комітету ВР з питань соцполітики через скандальні висловлювання.

Loading...