Скандальні "плівки Порошенка-Путіна": У "Слузі народу" заявили про необхідність проведення аналізу відносин між Україною та Росією

Телеканал ZIK

Ще один абсолютно терміновий крок - створення ТСК

Після встановлення автентичності "плівок Порошенка" має бути проведений моніторинг і аналіз взаємовідносин між Україною та Росією з боку перших осіб держави протягом 2014-2019 років.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі  ZIK  заявила народний депутат від "Слуги народу" Леся Забуранна.

Коментуючи оприлюднені Андрієм Деркачем так звані "плівки Порошенка", де п’ятий президент України привітав Путіна з 1 Травня та обмінювався жартами з президентом РФ, Леся Забуранна наголосила: ніхто не має права замінювати собою правоохоронні органи, тому є принципово важливим спершу встановити автентичність цих плівок.   

"Але, якщо це дійсно відповідає дійсності, моя позиція, що це відповідає істині, то мене не лише як політика, але як українку, маму, патріотку обурює той цинізм і та безпринципність, яку демонстрував президент України у вкрай складні і важкі часи. Відповідно, особисто я також переконана, як і більшість народних депутатів з усіх фракцій, щоб тепер, після встановлення автентичності цих плівок, був проведений моніторинг і аналіз взаємовідносин між Україною та Росією з боку перших осіб протягом 2014-2019 років. А в разі встановлення державної зради, а по великому рахунку це, на мій погляд, дуже вказує на те, мають бути відповідні наслідки", – сказала народна депутатка.

Новини за темою: Через 2 місяці після Дебальцевого так "облизувати" Путіна – це треба мати особливий дар, – Погребинський про "плівки Порошенка"

Леся Забуранна додала, що те, що вона почула на так званих "плівках Порошенка", обурює і викликає жах, адже стає зрозуміло, що невідомо хто керував країною 5 років. 

"Ми зараз говоримо про певні поразки, перемоги, але людина апріорі, якщо вона так цинічно могла говорити про свої території, своїх людей, однозначно не могла привести цю країну до будь-якої гарної позиції і перемоги. Тому я щиро вірю, що після встановлення факту автентичності цих плівок, є абсолютно терміновим крок по створенню ТСК і розслідуванню відповідними правоохоронними органами всіх обставин і, відповідно, притягнення до відповідальності", – прокоментувала Забуранна.

Новини за темою: Нові "плівки Деркача": Проти Порошенка можуть відкрити кілька кримінальних проваджень, – Дубінський

Як повідомляли, нардеп Андрій Деркач у четвер, 9 липня, оприлюднив нові записи розмов експрезидента Петра Порошенка. На одній з них - розмова Порошенка з президентом РФ Володимиром Путіним від 30 квітня 2015 року.

Як зазначається, це досить миле спілкування двох президентів. Вони говорили про миротворців, про економічні проблеми Донбасу.

Порошенко дав рекомендації, як оптимізувати роботу Тристоронньої контактної групи в Мінську. Путін сказав, що передасть ці рекомендації Лаврову.

Порошенко привітав Путіна з 1 Травня. Обидва сміються, обмінюються жартами. Путін сказав, що буде вручати медалі "Героїв Праці". Порошенко сказав, що буде нагороджувати ветеранів з 70-річчям Перемоги.

Путін співчутливо цікавиться, як ситуація всередині України. Порошенко каже - вже налагоджується. В кінці дуже тепло попрощалися.

 Loading...