live

Сюмар оприлюднила докази роботи заступника голови ДБР Бабікова на Януковича

Заступник голови ДБР Олександр Бабіков Укрінформ

Бабіков заявляв, що нібито ніколи не захищав експрезидента-втікача

Народна депутатка партії "Європейська солідарність" Вікторія Сюмар опублікувала фотодоказ того, що новообраний заступник голови ДБР Олександр Бабіков у 2018 році ще був адвокатом президента-втікача Віктора Януковича.

На своїй сторінці у Facebook вона опублікувала витяг зі скарги, направленої Бабіковим до Касаційного кримінального суду в складі Верховного суду.

У ній він, діючи в інтересах Януковича, звертається до суду щодо невідкриття певного провадження. Якого саме – не уточнюється.

"Бабіков у інтересах Януковича. Багато років. А зараз як заступник директора ДБР в чиїх? Які версії?" – написала Сюмар.

Витяг зі скарги до Касаційного суду Фейсбук

Зазначимо, що на брифінгу 28 січня Бабіков заявив, що нібито ніколи не захищав експрезидента-втікача Віктора Януковича.

Нагадаємо, 20 січня, колишнього адвоката експрезидента України Віктора Януковича призначили на посаду заступника директора Державного бюро розслідувань.

Однак, 22 січня слідчий з відділу Державного бюро розслідувань Артем Яблонський заявив, що перший заступник директора Олександр Бабіков, який працював у юридичній фірмі, що захищала інтереси експрезидента Віктора Януковича, не матиме відношення до розслідувань справ Майдану.

А сьогодні активісти зібралися біля стін Державного бюро розслідувань на акцію протесту проти роботи ексадвоката Віктора Януковича Олександра Бабікова на посаді заступника глави ДБР.

 

 Loading...
Loading...
Loading...