Сіярто назвав умову зустрічі Зеленського та Орбана

За словами угорського дипломата, перед зустріччю необхідно досягнути домовленостей

Петер Сійярто. Фото radiosvoboda

Очільники України та Угорщини можуть зустрітися після досягнення попередніх домовленостей про добросусідські відносини. Про це заявив міністр зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини Петер Сіярто під час брифінгу на Закарпатті, передає "РБК-Україна".

За словами угорського дипломата, зустріч президента України Володимира Зеленського та прем'єр-міністра Угорщини Віктора Орбана не повинна бути безглуздою, тому до неї необхідно поставитися серйозно.

Крім того, Сіярто наголосив на необхідності проведення засідань комісій двох держав. "Спочатку ми хочемо досягти попередніх домовленостей про добросусідські відносини, для цього важливі результати засідань комісій, про які сказав пан Кулеба. Якщо ці засідання будуть успішними, ми зможемо домовитися про зустріч лідерів країн", – сказав міністр.

Новини за темою: В українсько-угорських стосунках не варто чекати швидких зрушень, - Кулеба

Нагадаємо, нещодавно міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба провів телефонну розмову з міністром зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини Петером Сіярто. Тоді український дипломат запросив угорського колегу зустрітися на Закарпатті для обговорення подальших кроків із реалізації досягнутих домовленостей.

Loading...