live

Шило на мило і поганий знак, - Порошенко про призначення Єрмака

Петро Порошенко Фото з відкритих джерел

Порошенко вважає кадрові зміни "поганим знаком"

П’ятий президент України Петро Порошенко заявив, що зміна голови Офісу президента свідчить про посилення руху до капітуляції України перед Російською Федерацією. Про це політик повідомив у інтерв’ю "Українській правді".
 
"Спозираючи, як саме українське керівництво поступово припиняє політико-дипломатичний спротив агресору, скочуючись до політики його умиротворення, вони все менше розуміють, чому мають обстоювати український інтерес активніше за саму Україну. В цьому сенсі останні перестановки в Офісі президента і не тішать, і не зловтішають", - наголосив Порошенко. 
 
Зокрема, на думку політика, кадрові зміни в ОП навряд чи позитивно вплинуть на державу.
 
"З одного боку, шило на мило, з іншого – поганий знак, бо очевидним є посилення партії капітуляції. Вже скоро рік, як до влади прийшли затяті критики Мінських домовленостей. Як виявилося, "голуби миру" прилетіли з порожніми дзьобами, тобто без власного мирного плану. Далі більше: в Парижі Володимир Зеленський додав і свій автограф до того комплекту документів, які умовно і називаються Мінськом (може скласти мені компанію в походах на допити до ДБР, яке копає під Мінськ). Альтернативи Мінську так і не запропонували. І знаєте чому? Тому що її нема і тепер, коли простір для маневру в України значно ширший. А в ситуації п'ятирічної давнини не було й поготів", - наголосив Петро Порошенко.
 
 
Нагадаємо, вчора, 11 лютого, президент України Володимир Зеленський звільнив Андрія Богдана з посади голови Офісу президента, а на його місце призначив свого колишнього радника Андрія Єрмака.


Loading...
Loading...
Loading...