live

Швидше за все, це буде другий тиждень квітня: Депутат "Слуги народу" розповів про наступне засідання Ради

Олексій Устенко. Фото з відкритих джерел

Депутатам потрібно розглянути велику кількість правок до банківського законопроєкту, а це займе багато часу

Щодо наступного позачергового засідання Верховної Ради, швидше за все, це відбудеться в другий тиждень квітня.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України від "Слуги народу" Олексій Устенко.

 

Народний депутат зауважив, що, швидше за все, наступне позачергове пленарне засідання Верховної Ради України не відбудеться 6-8 квітня. За його словами, депутати зможуть зібратися через тиждень.

Новини за темою: Верховна Рада також повинна бути на карантині, – Ілля Кива

"Щодо засідання Верховної Ради, нам треба розглянути банківський законопроєкт у другому читанні, поправки до другого читання. А це мінімум на наступному тижні можна буде зібрати комітет, приблизно 6-8 числа. Правок, я думаю, буде велика кількість. Тому мені інтуїтивно здається, що, швидше за все, це буде другий тиждень квітня", – зазначив нардеп.

Щодо питань, які розглядатимуть народні депутати, Устенко додав, що їх буде чимало. Зокрема, розглянуть постанову щодо блокування прийняття закону про ринок землі та зміни до бюджету.

Новини за темою: Як реагувати Верховній Раді на підтверджені випадки коронавірусу в депутатів

"Мабуть, буде ще ряд питань, які треба буде розглянути", – сказав народний депутат України від "Слуги народу".

Нагадаємо, раніше нардеп від "Слуги народу" Андрій Герус повідомив, що Рада може провести позачергове пленарне засідання 7 або 8 квітня.

Нардеп зазначив, що на наступному засіданні парламент має розглянути закон про банки та скорочення держбюджету України, що дозволить Україні підписати наступну угоду й отримати фінансову підтримку від МВФ.

Новини за темою: Шмигаль сподівається, що Рада ухвалить зміни до бюджету за тиждень

Як повідомляли, під час позачергового засідання 30 березня ВРУ у першому читанні прийняла так званий антиколомойський закон.

Loading...