Швидкі тести на коронавірус – це як мертвому припарка, – Пальчевський

Телеканал ZIK

Найкращі тести для виявлення коронавірусу – тести ПЛР

Щодо одноразових швидких тестів для виявлення коронавірусу, які поширені в Україні, – це як мертвому припарка. Тест має бути один. Він називається тест полімеразної ланцюгової реакції.

Про це в ефірі програми "HARD з Влащенко" на телеканалі ZIK заявив політик, засновник клініки "Євролаб" Андрій Пальчевський.

"Щодо одноразових тестів, ці, які є швидкими, як людина, яка близька до цієї сфери, я можу сказати, що це як мертвому припарка. Тест має бути один. Він називається тест полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР). Тільки він визначає, хворий ти, чи ні. Ці маленькі тести, швидкі, особливо тієї компанії, які використовуються тут, ми пробували на них працювати, в одній із лабораторій у Києві, то результати, неспівпадіння були дуже насторожливі. Вони не підтверджувалися серйозними тестами з Німеччини", –  сказав Андрій Пальчевський.  

Новини за темою: Українських вчених, які розробили тести на COVID-19, відправили у неоплачувану відпустку

А мільйон масок, які доставили з Китаю, за словами політика, для України – це як "слону драбина".

"Я не знаю, чи привезли мільйон масок. Але й мільйон – це для кожного сорокового українця. Їх має бути мільярд. Мільярд! От в Америці Трампу пообіцяли, що за цей місяць одна із компаній випустить 100 мільйонів масок. Причому не такі як у нас марлеві пов’язки, а спеціальні противірусні маски", – зауважив Пальчевський і додав, що сумнівається у тому, що в Україну справді було доставлено мільйон масок. На його думку, посередники, які організовували цю поставку з Китаю, дещо перебільшили, щоб заспокоїти населення.

Новини за темою: До боротьби з COVID-19 залучатимуть студентів: З'явився текст наказу

Нагадаємо, раніше Президент України Володимир Зеленський повідомив, що до України прибув літак з Китаю із лабораторними тестами, які будуть розподілені по всіх куточках України, апаратами штучної вентиляції легень, та масками, які надійдуть в українські аптеки.

Як повідомляли, наразі в Україні зафіксовано 97 випадків інфікування коронавірусом.

Також відомо, що у вівторок, 24 березня, у Чернівецькій області підтвердили ще 13 випадків зараження коронавірусною хворобою COVID-19. 

Раніше повідомлялося, що вчені запропонували для тестування десятки наявних препаратів, але ВООЗ вирішила зосередитися на чотирьох найбільш перспективних методів лікування. Що це за ліки і чи зможуть вони врятувати життя пацієнтів, які заразилися COVID-19, читайте тут.

Loading...