live

Шустер зупинив Милованова, коли той почав рахувати прибутки України від коронавірусу. Відео

Тимофій Милованов. Фото НВ

Міністр стверджував, що в України буде можливість підвищити експорт металургійної продукції за рахунок зупинки китайських заводів

Ведучий ток-шоу "Свобода слова" на каналі "Україна" Савік Шустер перервав виступ біля мікрофону міністра економіки Тимофія Милованова, який вирішив перерахувати позитивні моменти епідемії коронавірусу.

Відповідне відео було опубліковано на каналі Шустера в YouTube.

Зокрема, Милованов став говорити про те, як епідемія коронавірусу в Китаї дає Україні можливість збільшити експорт металургійної продукції.

Новини за темою: В Єгипті підтвердили перший випадок зараження коронавірусом

Далі міністр економіки заявив, що китайські заводи можуть зупинитися і тоді в України буде можливість отримати значний прибуток.

"Насправді тут є певні можливості для України. Я навіть сказав би… Ну, так не можна так говорити, у наших друзів епідемія… Але те, що у них зупиняється виробництво, це для нас важливо. Китай, можливо, буде споживати менше продуктів металургії. Основна причина, чому металургійна промисловість виробила в цьому році менше, як раз в тому, що Китай виробляв більше. Той факт, що в деяких провінціях ті заводи можуть зупинитися, дає можливість для нас підвищити експорт, насправді. Тому що світ буде заміщати це в інших місцях...", - сказав Милованов.

Після цих слів ведучий шоу Савік Шустер і перервав репліку міністра, зазначивши, що "так краще не говорити, тому що потім ще будуть цитувати де-небудь по-англійськи", маючи на увазі, що ця репліка некоректна.

Новини за темою: Милованов заявив, що не буде боротися за своє місце в Кабміні

Нагадаємо, раніше Милованов заявляв, що єдиним шляхом для підняття української економіки є інвестиції.

Тим часом у ВООЗ прогнозують, що заразитися коронавірусом нового типу при несприятливому сценарії можуть до двох третин населення Землі.

Loading...