Шуфрич: Сьогоднішнє засідання ТСК щодо діяльності ZIK, "112 Україна" та NewsOne відбулося фактично без забезпечення кворуму

Народний депутат України (фракція «Опозиційної платформи – За життя») Нестор Шуфрич

Це прямий вплив і втручання у журналістську діяльність, це обмеження журналістських прав

Сьогоднішнє засідання ТСК щодо діяльності ZIK, "112 Україна" та NewsOne в кінці було вже без присутності всіх народних депутатів, практично був відсутній кворум. В такому режимі не варто працювати. Не варто витрачати кошти з державного бюджету на утримання слідчої комісії. Треба визнати, що це питання має бути закритим. 

Про це під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK, заявив народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа – За життя"), голова парламентського Комітету з питань свободи слова Нестор Шуфрич.

Нардеп наголосив, що жодна підозра , на основі якої ініціювали створення тимчасової слідчої комісії щодо діяльності трьох телеканалів – ZIK, 112 та NewsOne, не підтвердилася.

"Ніяких порушень не виявлено. Ні з точки зору тих обставин, які вивчає СБУ, ні з точки зору сплати податків. Єдиний орган,  який постійно стверджує про порушення, – Нацрада з питань телебачення і радіомовлення", – сказав Нестор Шуфрич.

Ба більше, додав народний депутат, нинішнє засідання ТСК відбулося фактично без забезпечення кворуму.

Новини за темою: Шуфрич про засідання ТСК щодо "112 Україна", NewsOne і ZIK: Якщо комісія не може почати засідання, її треба розпустити

"Ми мали б зібратися 7 разів. Але один раз не було кворуму, один раз перенесли і скасували з невідомих причин. І навіть сьогоднішнє засідання в кінці було вже без присутності всіх народних депутатів, практично був відсутній кворум. І от в такому режимі не варто працювати. Не варто витрачати кошти з державного бюджету на утримання слідчої комісії. Треба визнати, що це питання має бути закритим.  Як на мене, це прямий вплив і втручання у журналістську діяльність, це обмеження журналістських прав", – заявив голова парламентського Комітету з питань свободи слова Нестор Шуфрич.

Як повідомляли, під час засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій (депутатських груп) Верховної Ради України Нестор Шуфрич закликав зупинитись у нахабному бажанні протиснути скандальні закони про медіа і вимагав захистити свободу слова і права журналістів.

 

Loading...