live

Шуфрич: Чинний уряд провальний і ми вимагаємо його відставки

Нестор Шуфрич

Де заява Гончарука про відставку? Президент її ж не з’їв!

Цей уряд має якомога швидше піти у відставку, це 100%. Прийшов час, вже неможливо терпіти.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK заявив народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя", голова Комітету Верховної Ради з питань свободи слова Нестор Шуфрич.

Народний депутата зауважив, що його дуже здивувала нинішня заява прем’єра Гончарука щодо того, що на сьогодні немає жодної його заяви про відставку. Водночас Шуфрич нагадав, що прем’єр-міністр ще 17 січня подав президенту Зеленському заяву про відставку.

"Тоді він прийшов до ВРУ і сказав наступне: "я написав заяву про відставку на ім’я голови ВРУ та віддав її президенту". Що сталося з цією заявою? Я не думаю, що президент її з’їв. У таких випадках заява або повертається прем’єр-міністру і про це оголошує прессекретар президента, або передається у секретаріат ВРУ. Ані однієї, ані іншої інформації не було. Тут питання до президента менше, бо він нічого не підтверджував, що у нього на столі є заява Гончарука. Але виходить, що Гончарук ввів нас в оману. Це питання буде стояти вже буквально завтра перед головою Верховної Ради", ­- сказав Нестор Шуфрич.  

Новини за темою: Медведчук: Уряд Гончарука веде країну до економічного краху

Водночас народний депутат заявив, що уряд Гончарука повинен якнайшвидше піти у відставку. За його словами, чим швидше це станеться, тим краще це буде для країни.

"А те, що цей уряд має якомога швидше піти у відставку, це 100%. Прийшов час, вже неможливо терпіти. І суспільство, і народ України вимагає цієї відставки. А якщо Гончарук залишиться, то, виходить, що "хайпанули", на людей наплювати, на суспільну думку наплювати, але, враховуючи те, що не знайшли інше "нове обличчя", ми будемо жити так, як і жили - "по-новому". З Порошенком вже трохи "по-новому" пожили і у мене є таке передчуття, що ці можуть закінчити як Порошенко, тільки набагато раніше.

Нагадаємо, 28 лютого стало відомо, що Верховна Рада збереться на позачергове засідання 4 березня. За данними ЗМІ, нардепи обговорюватимуть кадрові питання, в тому числі відставку прем'єр-міністра. 

Loading...