Шокін розповів, що його отруїли: Можливо це був Байден

Віктор Шокін AP Photo

Ексгенпрокурора отруїли ртуттю

Колишній генеральний прокурор Віктор Шокін заявив, що його отруїли ртуттю, через що він ледь не помер. На його думку, до цього може бути причетний ексвіцепрезидент США Джо Байден. Про це він сказав в інтерв'ю "ТСН".

За словами Шокіна, у вересні минулого року, коли він перебував у Греції йому стало погано і в лікарні були дві зупинки серця.

"Це трапилось в Греції, де я перебував у особистих справах. Я там не відпочивав. І от 10 вересня, коли я вийшов з машини, я знепритомнів і впав. Я не пам'ятаю, що було далі. Це трапилось приблизно об 11:40, поряд був госпіталь, швидка допомога і дуже гарні фахівці. Згідно із заключенням клініки, де я перебував спочатку у реанімації, в мене було дві зупинки серця. Для того, щоб мене повернути з того світу, було застосовано електрошокери для моєї реанімації. Потім я перебував вісім діб у реанімації, а згодом мене перевели до палати", - розповів ексчиновник.

У висновках обстежень зазначається, що вміст ртуті в організмі Шокіна на той момент був – 9,7%, тобто у п'ять разів більше, ніж максимальна норма.

Також Шокін додав, що явних ворогів не має.

"В мене немає явних ворогів, яких я точно знаю, що це ворог. Безумовно, одна з версій, але ця версія потребує дослідження, але є можливість причетності Байдена якимось чином до цих питань. Я звернувся офіційно до грецьких правоохоронних органів з цього питання, там є моя офіційна заява, просив їх розслідувати. Наскільки мені відомо, справа кримінальна порушена і розслідується, але це тільки моя інформація. Офіційно я ще відповіді не отримав, хоча звернувся досить давно з питання порушення кримінального провадження у зв'язку з моїм навмисним вбивством", - зазначив колишній генпрокурор.

Нагадаємо, раніше Руді Джуліані повідомив, що колишнього генерального прокурора України Віктора Шокіна намагалися вбити. Він анонсував публікацію "сенсаційного медичного звіту, який доводить, що була спроба вбивства ключового свідка у справі подвійного хабарництва Байдена-Порошенка".

Loading...