Шмигаль у Раді розповів, на що витрачаються кошти з Фонду боротьби із COVID-19

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль Фото з відкритих джерел

Наразі його бюджет складає 65 млрд гривень

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час "Години запитань до Уряду" у Верховній Раді розповів, на що витрачаються кошти з Фонду боротьби з COVID-19, який складає 65 млрд. Трансляцію наживо веде телекнал ZIK. 

За його словами, 29,7 млрд цього року додатково виділено Пенсійному фонду. Ці кошти дали змогу провести індексацію пенсій, виплатити обіцяні 1000 грн пенсіонерам та 500 грн людям, що старші 80 років.

Також 6 млрд грн отримали фонди, які будуть допомагати безробітним, зокрема тим, хто втратив роботу за останні місяці. Це майже 200 тис. людей, які на сьогодні офіційно зареєструвалися в центрах зайнятості.

Окремо 1,6 млрд спрямовані для допомоги на дітей, батьки-підприємці яких втратили дохід.

Окрім цього, на 2 млрд грн були профінансовані медичні закупівлі для лікарень та ще 3,1 млрд грн були виділені МОЗ на додаткові закупівлі лікарням та зарплати лікарям.

Новини за темою: В Україні продовжать карантин після 22 травня, - Шмигаль

Раніше міністр фінансів України Сергій Марченко заявив, що в оновленому проєкті змін до бюджету на 2020 рік передбачено, що розмір фонду протидії коронавірусу буде скорочено на 30 мільярдів гривень — до 66 мільярдів гривень.

Онлайн-трансляція позачергового засідання Верховної Ради доступна за посиланням.

Loading...