Шмигаль та посли G7 обговорили місцеві вибори в Україні

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль G7AmbReformUA

Дипломати підкреслили важливість корпоративного управління та реформ в Україні

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль 3 вересня зустрівся з послами країн "Великої сімки" (G7), під час чого було обговорено низку питань, серед яких - місцеві вибори в Україні. Про це йдеться на офіційній Twitter-сторінці дипломатів. 

Як зазначається, під час зустрічі український прем'єр та посли G7 обговорили заходи у боротьбі з коронавірусом та майбутні місцеві вибори. Крім цього, іноземні дипломати дізналися про пріоритети державної політики України. Зокрема, вони наголосили на важливості ролі оборонної промисловості, корпоративного управління, реформ судової системи та незалежності антикорупційних установ.

Денис Шмигаль на зустрічі з послами G7 G7AmbReformUA

За словами Дениса Шмигаля, зустріч з послами "Великої сімки" є надзвичайною важливою та сприяє плідній роботі уряду. 

"Зустрічі з послами країн G7 для мене особливо важливі, адже підтримка від надійних друзів України заряджає на плідну роботу. Вдячний нашим партнерам за конструктивний діалог та обмін думками щодо актуальних питань", - написав глава Кабміну в Twitter. 

Зауважимо, до групи G7 входять сім високорозвинених країн світу, зокрема, США, Японія, Німеччина, Британія, Франція, Італія і Канада.

Новини за темою: В Україні з’явилася нова гілка влади – посли G7, – політичний експерт

Нагадаємо, напередодні посли "Великої сімки" оприлюднили заяву щодо обрання Україною нових керівників антикорупційних установ. Вони наголосили, що очільників відомств потрібно відбирати за допомогою прозорих і політично нейтральних процедур.Loading...