Шмигаль розглядає створення вільних економічних зон на Донбасі для "оживлення території"

Глава уряду Денис Шмигаль Фото з відкритих джерел

Відповідні проєкти розроблять і представлять Мінекономіки спільно з Міністерством реінтеграції

Створення "вільних економічних зон" на Донбасі дасть змогу оживити територію з точки зору бізнесу. Про це в інтерв’ю "Радіо Свобода" заявив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

"Стосовно створення привабливих умов для бізнесу...

Це, звичайно ж, і податкові пільги, певні преференції з точки зору початку і ведення там бізнесу. Візія і концепція сьогодні є. Конкретні кроки Мінекономіки спільно з Міністерством реінтеграції тимчасово окупованих територій розроблять і представлять", - сказав Шмигаль.

Прем’єр пояснив, що зони пріоритетного розвитку – це 15-20-кілометрова зона в межах від лінії розмежування.

"Зони пріоритетного розвитку – це ті зони, які вимагають певних преференцій для бізнесу, для створення робочих місць. Сьогодні ми можемо говорити про утворення таких зон в якійсь межі від лінії розмежування. Наприклад, 15-кілометрова зона, може, 20-кілометрова зона. Ми рахуємо ці речі зараз. І представимо їх", - додав Шмигаль.

Новини за темою: Росія має намір переглянути свою роль в переговорах по Донбасу, – посол ЄС

Нагадаємо, раніше очільник делегації України в Тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі Леонід Кравчук заявив, що існують чотири можливі варіанти припинення вогню на сході. Зокрема, йдеться про переговори, дискусії, компроміси і поступки.

Loading...