Шмигаль: Питання відновлення водопостачання до Криму на порядку денному не стоїть

Він зауважив, що нестача води на півострові пов'язана із невиконанням обов'язків окупаційною владою

Денис Шмигаль kmu.gov.ua

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що уряд стурбований нестачею води на анексованому півострові, однак наразі питання про відновлення водопостачання в Крим не стоїть на порядку денному. Про це він розповів під час пресконференції "100 днів уряду", яку транслював телеканал ZIK.

За словами глави уряду, вода в Крим не подається, оскільки вона "фізично не може туди подаватися". Також він наголосив на тому, що представники російської влади на анексованому півострові не виконують свої зобов'язання, тому і виник дефіцит.

Новини за темою: В Україні понад пів мільйона безробітних, – Шмигаль каже, що ситуація складна

"Що стосується води в Криму, ви бачите - вода в Крим не подається. Ми розуміємо, що вона фізично не може туди подаватися. Інше питання, що РФ, яка є окупантом, не завжди виконує свої зобов'язання, які прописані у відношенні тих речей, які прописані у міжнародній конвенції", - сказав Шмигаль.

Окрім цього, він наголосив, що попри стурбованість ситуацією, питання із водопостачанням наразі не є на порядку денному. 

"Звичайно, це питання нас хвилює. Але відновлення водопостачання через Кримський канал на порядку денному не стоїть, це не є предметом якогось торгу, скажімо так", - підсумував прем'єр.

Новини за темою: У Кабміні назвали умови для посилення карантину

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що український уряд вперше за останні п'ять років безпосередньо долучився до Мінського переговорного процесу, на якому вирішується питання мирного врегулювання ситуації в Україні.

Loading...