Шмигаль провів термінову нараду з регіонами щодо ситуації з COVID-19. Головні рішення

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль Фото з відкритих джерел

Очільник уряду звернув увагу на те, що досі залишається питання з доплатами медикам

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль провів термінову нараду з головами державних обласних адміністрацій щодо ситуації з COVID-19. Про це повідомила пресслужба Кабміну.

Зокрема, прем’єр доручив головному державному санітарному лікарю Віктору Ляшку та головам облдержадміністрацій поставити на особистий контроль роботу гарячих ліній.

"На їх основі ми будемо розвивати контактні центри. Один із найбільших пріоритетів - швидке розгортання системи виявлення контактних осіб", - сказав Шмигаль.

Очільник уряду звернув увагу на те, що досі залишається питання з доплатами медикам за вересень. За його інформацією, таких закладів ще 160.

"Попрошу міністра охорони здоров'я надати інформацію, на її основі уряд буде робити подання на Офіс президента для притягнення до дисциплінарної відповідальності відповідних голів ОДА. Будемо ставити питання звільнення відповідних керівників ДОЗ. Лікарі чекали грошей, при тому, що вони були виділені. НСЗУ підписувала контракти цілодобово і без вихідних. Якщо люди на місцях не хочуть працювати, будемо вдаватися до жорстких заходів", - наголосив Шмигаль.

Разом з тим за підсумками наради український прем’єр також доручив:

  • Міністерству охорони здоров’я задля збільшення кількості ліжко-місць опрацювати питання щодо можливого залучення відомчих лікарень та установ Національної академії наук.
  • Головам обласних та Київської міської державної адміністрації мобілізувати всі служби та налагодити ефективну комунікацію й координацію роботи з МВС і Держпродспоживслужбою, зокрема щодо проведення масових заходів.
  • Департаментам охорони здоров’я в обласних та Київській міській державній адміністраціях відпрацювати маршрутизацію для впорядкування перевезення хворих на COVID-19.

Новини за темою: В Україні можуть ввести "карантин вихідного дня"

Нагадаємо, станом на ранок 9 жовтня кількість хворих на коронавірус в Україні становить 250 538 людей, за минулу добу виявили рекордно велику кількість нових випадків COVID-19 - 5 804. Згідно з повідомленням, за минулу добу від ускладнень померли 89 осіб, змогли одужати 2 417 пацієнтів.

Loading...