"Шість невдалих експериментів": В Україні слід перейти до парламентської форми правління, – Рабінович

Співголова фракції "Опозиційна платформа - За життя", народний депутат Вадим Рабінович Фото з відкритих джерел

На думку політика, такий вихід буде хорошим і для Зеленського

Співголова партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Вадим Рабінович заявив, що в Україні потрібно провести референдум та перейти до парламентської форми правління. Про це він розповів під час ток-шоу "18" на телеканалі ZIK

"Я колись сказав і зараз можу повторити - Зеленський буде або найсильнішим президентом України, або останнім президентом України. Я ще раз стверджую це і хочу сказати: у зв'язку з тим, що Зеленський сьогодні не став найкращим президентом, нам треба перейти до парламентської форми правління, треба провести референдум", - зазначив Рабінович.

Окрім цього, він зауважив, що ця ідея знаходить все більше підтримки серед політиків. Також Рабінович зауважив, що Україна як держава сягає своїми витоками саме до парламентаризму. 

"До цього схиляються все більше політиків нашої країни. Я, як місцева Ванга, хочу сказати, що це дуже хороший вихід, в тому числі і для Зеленського. Я думаю, що це правильно сьогодні, тому що шостий президент - по-людськи скажу теж - шостий президент. Жоден з них не пішов так, щоб його проводжали з почестями і говорили "спасибі тобі". Всі говорили: "Геть..." Ну, добре. Шість невдалих експериментів. Давайте повернемося, все-таки, до витоків. А витоки держави Україна - це не царська влада. Це парламент", - підсумував народний депутат.

Нагадаємо, раніше співголова партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Вадим Рабінович заявив, що при правлінні Володимира Зеленського Служба безпеки України займається тільки економікою і "Опозиційною платформою - За життя".