live

Щорічне послання Зеленського до парламенту залежатиме від ситуації в Україні, - ЗМІ

Президент України Володимир Зеленський

Фото: Офіс президента

За законом депутати повинні бути поінформовані про дату заслуховування послання президента не менш, ніж за 5 днів до його проголошення

Цього року дата щорічного послання президента до уряду буде залежати від ситуації в країні, зважаючи на карантин та епідемію коронавірусу.

Про це повідомляють Українські новини з посиланням на відповідь Офісу президента.

У ній йдеться про те, що текст послання Зеленського ще не підготовлений, а дата його проголошення буде залежати, в тому числі від ситуації в Україні.

"Рішення про дату проголошення Президентом України щорічного послання до Верховної Ради України про внутрішнє і зовнішнє становище України буде прийнято після завершення підготовки тексту послання з урахуванням ситуації в державі", - говориться у документі.

При цьому, як виявилося, поки не приймалося рішення про включення цього питання до розкладу пленарних засідань.

"Рішень погоджувальної ради депутатських фракцій і груп про заслуховування у березні 2020 року щорічного послання Президента України до Верховної Ради України про внутрішнє і зовнішнє становище України, а також про включення цього питання до розкладу пленарних засідань станом на дату отримання згаданого запиту на інформацію не приймалося", - сказано у відповіді.

Раніше промова відбувалася 31 березня.

Новини за темою: У Зеленського розповіли, коли Україна очікує на рішення МВФ про виділення коштів

Відомо, що згідно з законом, депутатів мають попередити про дату заслуховування послання президента не менш ніж за 5 днів до його проголошення.

При цьому на засіданні мають бути присутні не тільки депутати, а й керівники органів держвлади, місцевого самоврядування, силових і правоохоронних органів, Конституційного та Верховного судів, а також посли іноземних держав.

Раніше повідомлялося, що Зеленський попросив КНР про додаткову допомогу для боротьби з COVID-19.

Новини за темою: Зеленський: Буде ухвалено заборону на відключення електроенергії на час карантину

Також зазначалося, що Зеленський обговорив з очільниками ОДА методи протидії коронавірусу.

Loading...