Щодо Януковича немає жодного вироку суду, що він – корупціонер, – Кузьмін

Народний депутат Ренат Кузьмін Фото з відкритих джерел

Парламентар пояснив, для чого попередня і чинна влада звинувачує експрезидента у корупції

Щодо колишнього президента України Віктора Януковича немає жодного вироку суду, який набрав законної сили і який підтверджував би, що він вчинив корупційні злочини.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Ренат Кузьмін.

Парламентар нагадав про гучні скандали за участю "слуг народу", окремі з яких викликали повій просто у залі парламенту, були причетними до корупційних діянь, отримували виплати у "конвертах" та багато іншого. Ренат Кузьмін заявив, що все це свідчить про те, що чинна влада – лукава і брехлива, і історія із державною дачею і генеральним прокурором Іриною Венедіктовою є черговим свідченням цього.

Новини за темою: Венедіктова уклала фіктивний договір щодо зруйнованої держдачі, а живе у шикарній президентській резиденції! – Кузьмін

"Ну, до чого ці пафосні промови про те, що вони такі чисті, чесні, порядні і ось такі законослухняні, якщо фактично вони ще гірші, ніж ті, хто був до них? І не захищаючи Януковича, я нагадаю, що його звинувачували всі – і Порошенко, і все генеральні прокурори, яких Порошенко до влади привів, і Венедіктова, і Рябошапка, і президент Зеленський - всі навколо звинувачували Януковича в корупції. Я кажу вам сьогодні цілком офіційно: щодо Януковича немає жодного вироку, який набрав законної сили, який би підтверджував, що Янукович зробив хоч одне корупційне діяння. Немає. Ось сьомий рік, як кажуть, що Янукович – корупціонер, сьомий рік, повторюся ще раз, щодо Януковича немає жодного вироку. Тобто чинна українська влада, як і влада попередня, я маю на увазі Зеленського і Порошенка, звинувачують владу Януковича і всіх його чиновників у корупції, у всіх смертних гріхах. Для чого? Для того, щоб під прикриттям цих яскравих і красивих слів самим здійснювати корупційні злочини, грабувати український народ і українську державу", – сказав Ренат Кузьмін.

Як повідомляли, днями стало відомо про те, що генеральний прокурор України Ірина Венедіктова переїхала на державну дачу в Пущі-Водиці.

Читайте також: "Кузьмін: Влада збирається розправитися з головним свідком у справі Венедіктової – директором КП "Пуща-Водиця" Єгоровим".