Щоб запобігти протестам, влада ввела карантин, – Кацман

Фото з відкритих джерел

Карантин свідчить про "махновщину" в українській владі

Для того, щоб зняти хвилю протестів, щоби переглянути винесення закону про землю, влада ввела карантин.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK висловив політичний експерт, заслужений журналіст України Володимир Кацман.

"Я пропоную відправити на карантин Верховну Раду. Було б непогано посидіти їй на карантині, принаймні до кінця місяця, а то й трохи більше. Тому що нічого путнього, нічого хорошого за цей час вони прийняти не встигли, тому що ходять чутки, в тому числі і в коридорах владних, про те, що все це зроблено для того, щоб зняти хвилю протестів. Для того, щоби переглянути винесення закону про землю, про продаж української землі і щоб уникнути протестів, щоб не збиралися масово люди, саме для цього і вводиться ось цей карантин", – вважає Володимир Кацман.

Експерт додає, що карантин – досить дивний захід боротьби з протестами, адже він приносить дуже великі збитки для всіх тих, хто працює.

"Наприклад, для тих, хто працює у сфері обслуговування, сфері культурологічного, розважального контенту. Кінотеатри, розважальні центри, вони і без того, скажімо, не дуже там багаті, не дуже багато у них є грошей", – зауважив Кацман і додав, що карантин свідчить про "махновщину" в українській владі.

Нагадаємо, Кабінет міністрів у зв'язку зі спалахом коронавірусу у світі запроваджує карантин в Україні, що триватиме 3 тижні.

Додамо, станом на ранок 11 березня в Україні зареєстровано 1 лабораторно підтверджений випадок COVID-19. Загалом за весь період Центр громадського здоров’я України отримав 43 підозри щодо захворювання на COVID-19. Наразі один зразок ще перебуває на стадії дослідження, 41 зразок отримав негативний результат, тобто коронавірусу не виявлено.

При цьому нині у світі зареєстровано 119 132 випадки захворювання COVID-19, з них 65 776 (55,2%) осіб одужали. За межами Китаю зафіксовано 38 176 випадків у 108 країнах/територіях/регіонах.

Раніше про запровадження превентивних заходів безпеки через загрозу коронавірусу заявив мер міста Києва Віталій Кличко.