live

Щоб було справедливо: Зеленський пригрозив позбавити уряд зарплати через заборгованість перед шахтарями

Заборгованість щодо виплат зарплат шахтарям перевищила мільярд гривень

Володимир Зеленський 

Офіс президента

Президент Володимир Зеленський доручив урядові найближчим часом вирішити проблему із заборгованістю з виплати заробітньої плати шахтарям, інакше топ-чиновники ризикують залишитися без власного заробітку. Про це голова держави заявив на нараді з керівниками вугільної галузі, яку транслював телеканал ZIK.

За словами президента, заборгованість з виплат зарплат шахтарям перевищила один мільярд гривень. Він наказав вирішити це питання протягом двох місяців. Якщо ж протягом березня та квітня гірники не отримають зароблені кошти, то прем'єр Олексій Гончарук та інші члени Кабінету міністрів також не отримуватимуть зарплату за ці місяці. 

"Якщо ми не будемо це закривати, якщо пропустимо хоч одну добу, тоді, мені здається, буде справедливим, якщо весь уряд не буде отримувати заробітну плату за ці місяці", - зазначив Зеленський.

Нагадаємо, раніше Кабінет міністрів України перерахував 163 мільйона гривень для погашення заборгованості по зарплатах шахтарям.

Також прем'єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що збиткові державні шахти, які не в змозі підтримувати, закриють, а шахтарів із цих підприємств повинні працевлаштувати на іншу роботу.

Loading...