Вибори мера Києва: Ще один депутат від "Слуги народу" заявив, що йде на праймеріз

Свій крок нардеп обґрунтував відсутністю інших варіантів у партії

Дмитро Гурін Фото з відкритих джерел

Народний депутат від фракції "Слуга народу" Дмитро Гурін заявив, що йде на партійні праймеріз, на вибори міського голови Києва. Про це він повідомив у Фейсбук.

Гурін натякнув на проблеми "реальності" інших кандидатів. "Я йду на праймеріз мера столиці, тому що я хочу змінити Київ і тому, що мене не влаштовують всі інші варіанти без варіантів. Я люблю Київ, багато років займаюсь розвитком міст і територій і хочу, щоб від "Слуги народу" балотувався реальний кандидат, а не зручний спаринг-партнер", – наголосив депутат.

У парламент Гурін потрапив як мажоритарник, перемігши на виборах у Раду у 218 окрузі (частина Оболонського, частина Святошинського районів Києва).

Новини за темою: У "Слузі народу" розповіли, коли будуть оприлюднені результати праймеріз на посаду мера Києва

Нагадаємо, народний депутат Олександр Дубінський заявляв, що праймеріз партії "Слуга народу" на вибори міського голови Києва відбуватимуться у чотири етапи.

Водночас спікер Верховної Ради Дмитро Разумков заявляв, що сьогодні, 15 липня, парламент має оголосити про місцеві вибори. Вірогідною датою голосування називають 25 жовтня.Loading...