Ще двоє нардепів, які перебували на спільному ефірі з хворим на коронавірус Шаховим, добровільно самоізолюються

Ярослав Юрчишин. Фото radiosvoboda

Поки у депутатів немає симптомів, а почуваються вони добре

Народний депутат з партії "Голос" Ярослав Юрчишин та нардеп від партії "Слуга народу" Арсеній Пушкаренко заявили, що вирішили піти на добровільний карантин через те, що брали участь в спільному з інфікованим коронавірусом Сергієм Шаховим ефірі.

Про це кожний з них написав на власній сторінці у Facebook.

Зокрема, за словами Арсенія Пушкаренка, після того, як стало відомо про СOVID 19 у Сергія Шахова, він і весь комітет з питань екологічної політики відправилися на самоізоляцію.

"Друзі, вам уже всім відомо, що 13 березня ми з колегою Ярославом Юрчишиним були на спільному ефірі з Сергієм Шаховим. Коли стало відомо про підтвердження у колеги Шахова вірусу СOVID 19, я особисто, так само і весь Комітет з питань екологічної політики, пішли на самоізоляцію. Почуваюсь добре, чого і вам всім бажаю", - написав політик у соцмережі.

У свою чергу депутат з "Голосу" Ярослав Юрчишин назвав дії Шахова "безвідповідальними" і зауважив, що так само перейшов на карантин після того, як дізнався про зараження його колеги коронавірусом.

"Я був в ефірах з паном Сергієм Шаховим 12 та 13 березня. Після того, як Сергій безвідповідально з'їздив за кордон та ще більш безвідповідально ходив на ефіри. Ну але колег не обирають, обираєте їх ви, шановні виборці. Після отримання інформації про діагноз пана Сергія, я одразу ж перейшов у режим добровільної самоізоляції", - пояснив нардеп.

За його словами, відповідно до рекомендацій ВООЗ та МОЗ, він перебуватиме на карантині до 23 березня.

Відомо, що поки ніхто з вище згаданих політиків немає симптомів коронавірусу і почувається добре.

Новини за темою: Усі члени комітету ВРУ мають пройти тест на коронавірус, - нардеп

Нагадаємо, народний депутат та член депутатської групи "Довіра" Сергій Шахов захворів на коронавірусну інфекцію після повернення з Франції.

Згодом стало відомо, що 12 березня після повернення в Україну він безпосередньо контактував з членами екологічного комітету ВР, у зв'язку з чим вони йдуть на карантин.

Новини за темою: Комітети, в яких працював інфікований коронавірусом нардеп Шахов, продезінфікують
Депутати з партії "Голос", які контактували з інфікованим коронавірусом Шаховим, вже заявили, що перейдуть на самоізоляцію.
Loading...