Ще 2 тижні тому було зрозуміло, що Зеленський контролює не більше 100 нардепів з монокоаліції, – Омелян

Володимир Омелян

Mind

Якби спікер хотів би підставити плече політичному патрону, він би мав зберегти роботу ВРУ, заявив ексміністр

Ще два тижні тому було зрозуміло, що президент Володимир Зеленський контролює не більше 100 народних депутатів з монокоаліції, а в останній місяць перед місцевими виборами очільнику держави максимально потрібна була підтримка.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявив міністр інфраструктури України у 2016-2019 роках Володимир Омелян.

Гість студії прокоментував рішення українського парламенту скасувати пленарні засідання через інфікування великої кількості народних депутатів COVID-19.

"Ще два тижні тому було зрозуміло, що президент Зеленський контролює не більше 100 народних депутатів зі своєї монокоаліції. І ми бачили по останніх двох днях, що голосів у них бракне. Навіть у випадку об’єднання з іншими силами, вони все одно не можуть проголосувати. Мені здається, що оцей останній місяць перед місцевими виборами Зеленському максимально потрібна була підтримка", – зазначив гість ток-шоу.

Новини за темою: Депутатка Яна Зінкевич вдруге захворіла COVID-19

Володимир Омелян вважає, що, якби голова ВРУ Дмитро Разумков хотів би підставити плече своєму політичному патрону, він би мав зберегти роботу ВРУ, придумавши будь-які формати.

"Але цього не було зроблено. Я думаю, що Разумков свідомо це зробив, і фактично зараз Зеленський сам на сам перед фіаско на місцевих виборах. І це йому теж треба думати, до чого його довели свої партнери. Бо у нього насправді є дві фішки, два козирі, з якими він ішов, – що він президент миру. Миру немає, ми бачимо – це повний провал. І він – президент доріг. З дорогами у нас теж дуже багато питань щодо їхньої і вартості, і кількості", – заявив гість студії.

Нагадаємо, Верховна Рада України скасувала всі свої пленарні засідання до 20 жовтня через велику кількість хворих на коронавірус народних депутатів. 

Як повідомляли, за останню добу в Україні зафіксовано 4027 нових випадків коронавірусної інфекції.

Також нагадаємо, що лідер партії "Європейська солідарність" та п’ятий президент України Петро Порошенко захворів на COVID-19. Про це він повідомив у своєму Telegram-каналі.

Loading...