"Шароварні" патріоти говорять не українською, а мовою ненависті, – Бондаренко

Олена Бондаренко Фото - скріншот

Країна у нас багатонаціональна, багатокультурна, багатомовна, наголосила колишня народна депутатка

"Шароварні" патріоти говорять не українською, а мовою ненависті, яка завдає величезної шкоди.

Про це в ефірі ток-шоу "15" на телеканалі ZIK заявила народна депутатка попередніх скликань Олена Бондаренко.

Гостя студії, коментуючи черговий мовний скандал за участю письменниці Лариси Ніцой, яка обурилася через те, що дівчина-продавець у супермаркеті спілкувалася з нею російською мовою, зауважила, що під поняттям "патріот" розуміє, що це всі ті люди, які живуть, працюють і сплачують податки в Україні, дотримуються законів, виховують дітей тощо, незалежно від того, якою мовою розмовляють.

"А всі ось ці шароварні патріоти, які так себе називають, насправді розмовляють ніяк не українською мовою. Вони розмовляють мовою ненависті, що набагато гірше, ніж розділити на російську, українську, німецьку, грецьку нас на території нашої ж країни. Потрібно не забувати про те, що країна у нас багатонаціональна, багатокультурна, багатомовна. Є прекрасна фраза, яку я люблю з нагоди обговорення мовного питання приводити: "Не буває мов поганих у світі, є лише погані язики", – сказала Олена Бондаренко.

Новини за темою: Рік з мовним законом: Як змінилась Україна

На її думку, випадок у супермаркеті – це і є мова ненависті, яка завдає величезної шкоди розвитку української мови.

Як повідомляли, українська письменниця Лариса Ніцой посварилася з касиром супермаркету "Варус", який знаходиться на в'їзді до Києва. Вона влаштувала скандал, оскільки дівчина в магазині намагалася розмовляти з нею російською, ігноруючи її прохання.

Читайте також: "Фаріон – російський філолог, яка у 80-х захищала російську мову, але різко "перефарбувалася" і стала україномовною, – Чижмарь".

Loading...