live

Шарій: Внесення Венедіктовою відомостей до ЄРДР щодо Порошенка – це ні про що

Анатолій Шарій

liga.net

Ірина Венедіктова хоче сісти на два стільці

Внесення Генеральним прокурором Іриною Венедіктовою відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань щодо можливих неправомірних дій колишнього президента України Петра Порошенка – це ні про що. Це повний нуль.

Про це під час включення в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK заявив український журналіст, блогер Анатолій Шарій.

Шарій вважає, що таким чином Ірина Венедіктова хоче "реабілітувати" свої дивні прогалини.

"Я думав, що це буде підозра. А це виявилось просто внесення в ЄРДР. Але я вам скажу так, що внесення в ЄРДР – це ні про що. Це взагалі нічого", – зазначив Анатолій Шарій.

Новини за темою: Побудувати лікарні та відрубати декілька рук: Шарій про те, як створити "ексклюзивну Україну"

Блогер розцінює це як спробу Ірини Венедіктової "реабілітуватися".

"Зокрема, реабілітувати дуже дивні прогалини, які здійснює, на жаль, Ірина Венедіктова у сторону меншості. Я маю на увазі її чудове інтерв’ю для "Української правди", де вона сказала, що поважає Стерненка як активіста, вона там наговорила такого, що у мене склалося враження, що вона хоче сісти на два стільці. Тобто вона ще клює на той електорат, який подарував їй можливість прийти до влади, але уже більшу любов проявляє до маленької кучки. Але у результаті нічого не вийшло, бо цілковите нерозуміння цих реверансів у сторону упоротих тих, хто обирав "зелену команду", а упороті у свою чергу так само закидали лайном Ірину Венедіктову за це інтерв’ю, вишукуючи в ньому те, що їм не подобається. Наприклад, що з нею зустрічався Портнов. А те, що Стерненко зустрічався з одним прокурором та з іншим, це їх не бентежило? Тобто у неї не вийшло ні тим, ні іншим. І тепер, для того, щоб хоч якось реабілітуватися перед більшістю, яка не раділа тому, що вона змінила Рябошапку, от сьогодні така новина, її вам подають як щось там. Але це ніщо. Це нуль. Пустота!", – прокоментував Анатолій Шарій.   

Новини за темою: Шарій: "Антиколомойський" закон – повна втрата суб’єктності України та перетворення її на колонію

Як повідомляли, Генеральний прокурор Ірина Венедіктова внесла відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань щодо можливих неправомірних дій колишнього президента України Петра Порошенка при призначенні суддів Верховного Суду України.

Нагадаємо, раніше Ірина Венедіктова заявила, що призначення  на посаду генерального прокурора не мало додаткової умови у вигляді "посадки" п’ятого президента України Петра Порошенка

Loading...