live

Шарій про продаж землі: Рейтингу у "слуг народу" просто не буде, бо це була натуральна зрада

Анатолій Шарій Фото - скріншот

"Далі ми можемо побачити партію, припустимо, "Слуги голосової солідарності"

Після голосування за закон про продаж землі говорити про падіння рейтингу "слуг народу" вже годі й говорити – його просто не буде, тому що це була натуральна зрада.

Про це під час включення в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявив блогер Анатолій Шарій.

Ведучий поцікавився, чим може обернутися голосування за закон про відкриття ринку землі для Верховної Ради та для українців.

"До чого це призведе? Я так розумію, що "слуг народу" не цікавить більше їхній рейтинг. Ми насправді почули правду, але небагато її зрозуміли, коли чули про те, що вони прийшли один раз, ну, найголовніший сказав, що він прийшов на один раз. Я в це вже абсолютно вірю, тому що говорити про падіння рейтингу тут вже годі й говорити – його просто не буде, тому що це була натуральна зрада", – заявив Анатолій Шарій.

Новини за темою: "Компроміс компромісу": Гетманцев заявив, що закон про землю ухвалений у колосально пом'якшеній редакції

Що ж до наслідків цього рішення для українців, блогер висловив сподівання, що закон буде оскаржений у Конституційному суді, якщо ж цього не відбудеться, то, переконаний він, наступним кроком буде "розпил" України.

"Що буде далі? Буде сповзання вниз, буде сповзання до чергового якогось... Ну, я не знаю, коли я бачу – Потураєв стоїть на вулиці з Княжицьким, курять, "ржуть", типу, як ми їх "зробили", я розумію, що далі ми можемо побачити партію, припустимо, "Слуги солідарності" або "Слуги голосової солідарності". Ми можемо побачити найбільш жахливі об'єднання", – заявив Анатолій Шарій та наголосив, що він хотів би побачити перевибори до парламенту, які "знесли б зелену плісняву".

Як повідомляли, у ніч на вівторок, 31 березня, Верховна Рада України ухвалила закон про відкриття ринку землі. Проєкт Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення № 2178-10 підтримали 259 парламентарів.

Читайте також: "Досвід світу в продажу земель: Де найдорожчі угіддя у Європі і як там працює ринок землі".

Loading...